Моніторинг пошукових запитів

Пошукова база сайту постійно оновлюється — в ній з'являються нові об'єкти: заявки, які було подано, зареєстровані свідоцтва, міжнародні реєстрації і т.д.

Моніторинг пошукових запитів дозволить вам без зайвих зусиль дізнатись коли в пошуковій базі з'являться об’єкти, що задовольняють визначеному вами пошуковому запиту.

Виконайте будь-який пошук і натисніть на кнопку Моніторити над результатами пошуку.

Тепер сервер буде невпинно виконувати ваш запит автоматично без вашої участі. Якщо будуть знайдені нові об'єкти, то ви отримаєте повідомлення в розділі Монітор сайту. Також зверху головної сторінки з'явиться позначка, де буде зазначено кількість непрочитаних повідомлень про нові об’єкти.

Використовуйте цю функцію для того, щоб першим дізнатись про зміни в пошуковій базі, які цікаві вам особисто.

Наприклад, ви можете моніторити чи не подав хтось заявку, яка схожа на вашу.

Чи використати пошук за особою і відстежувати активність певного підприємства. Або, можливо, вам цікаво дізнатись коли з Ватикану хтось подасть заявку на реєстрацію торговельної марки.

Зауважте, що пошукові фільтри, як то класи МКТП та область пошуку (заявки, свідоцтва і т.д.) також будуть задіяні під час моніторингу, якщо ви їх вкажете.

Застереження

Наразі для функції моніторингу пошукових запитів діють деякі обмеження. По-перше, обмежено кількість запитів, які можна моніторити. Поки що це п'ять запитів.

По-друге, ми поки що не розсилаємо email з повідомленням про нові об’єкти, які було знайдено в результаті моніторингу. Будь ласка стежте за позначкою на головній сторінці.