Заявка на торговельну марку № m202409385 fbПоширити

* Триває розгляд заявки

(540)
Зображення знака
Заявка на торговельну марку № m202409385: change everything; change chemistry; superform
(210)
Номер заявки
m202409385
(220)
Дата подання заявки
09.05.2024
(510)
Перелік товарів і/або послуг
Кл.1:

Хімікати для використання в промисловості, науці, сільському господарстві, плодівництві та лісівництві; смоли штучні необроблені; пластмаси необроблені; суміші для гасіння вогню та для запобігання займанню; препарати для термообробляння і паяння металів; речовини для дублення шкур тварин; клеючі препарати для використання у промисловості; замазки для заповнювання порожнин та інші пастоподібні заповнювачі порожнин; компост; перегній; сидерати; добрива; біологічні препарати для використання в промисловості та науці. 

Кл.2:

Фарби, лаки, політури; захисні препарати проти іржавіння та псування деревини; забарвлювальні речовини, барвники; фарби для друкування, маркування та гравірування; природні смоли необроблені; метали у формі фольги або порошку для фарбування, декорування, друкування та художніх робіт. 

Кл.3:

Нелікувальна косметика та нелікувальні парфумерно-косметичні препарати; нелікувальні препарати для чищення зубів; парфумерні вироби, ефірні олії; вибілювальні препарати та інші речовини для прання; чистильні, полірувальні, очищувальні та абразивні препарати. 

Кл.4:

Технічні масла і мастила, віск; мастильні матеріали; суміші для вбирання, змочування і зв'язування пилу; паливо та світильні речовини. 

Кл.5:

Гербіциди; пестициди; інсектициди; фунгіциди; репеленти для боротьби з комахами та шкідниками. 

Схожі торговельні марки